TUVALET TIKANIKLIĞI AÇMA

Kırmadan tuvalet tıkanıklığı açma hizmetimiz ile Arnavutköy, Avcılar, Bahçelievler, Bakırköy, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Esenyurt, Eyüp, Fatih, Gaziosmanpaşa, Güngören, Küçükçekmece, Sarıyer, Sultangazi başta olmak üzere İstanbul tüm ilçe ve semtlerine tuvalet tıkanıklığı açma servisimiz vardır. Kırmadan, robotla tıkanıklık açma işlemi ile alaturka tuvalet, alafranga tuvalet, wc tıkanıklığı giderilir. Son teknoloji cihazlarla tıkanıklığa sebep olan maddeler ya parçalanarak kanalizasyona gönderilir yada çekilerek dışarı çıkarılır. Bu sayede tuvalet gideri açılır. Tuvalet kağıdı ve benzeri cisimler tuvaleti tıkadı ise yüksek basınçlı su ile tıkalı tuvalet açılır.

Egemen Altyapı olarak;Tuvalet tıkanıklığı açma yöntemleri (teknikleri) arasında tıkanıklığı açmak için kimyasal (tuvalet açıcı asit-kimyasal) kullanılabilir ancak bu hem geçici çözüm olacak hem de tuvalet borusuna zarar verecektir. Yine bir diğer yöntem ise tuvalet pompası veya tuvalet açma teli kullanmaktır. Genelde katı cisimler tuvaleti tıkadığı için pompalar pek işe yaramaz. Tel yardımıyla da cisimleri dışarı çıkarabilirsiniz. Ancak tel çok fazla ileriye doğru gidemeyebilir ve hatta tuvalet gider borusuna takılabilir. Bu durumda tıkanmış tuvaleti açmak için kırmanız gerekebilir. Böyle çaresizliklerle karşılaşmamak için bizi arayarak servis kaydı açtırabilirsiniz. Uzman ekibimiz tuvalet tıkanıklığına çözüm sunacaktır.
ALATURKA TUVALET TIKANIKLIĞI NASIL AÇILIR?
Alaturka tuvalet tıkanıklığı genelde es denilen bölgede oluşur. Bu bölge tesisat ile tuvalet arasında bulunur. Su kalması ve kokuyu engellemesi amacıyla yapılmıştır. Katı atık, bez, ıslak mendil gibi maddeler burada kalır ve gitmez. Tıkalı alaturka tuvalet, bu iş için geliştirilmiş olan robot cihazlar ve tecrübeli ekimiz ile herhangi bir zarar vermeden uygun fiyatlar ile açıyoruz. Gereken durumda tıkalı olan bölgeyi açtıktan sonra tıkanma sebebini kameralarla araştırıyor, sorunu net olarak görüntüleyip kesin çözüm sunuyoruz.

Tuvalet tıkandı, nasıl açarım, ne yapmalıyım diye endişe etmeyin. Profesyonel yardım alarak alaturka, alafranga (klozet) tuvalet tıkanıklığını uygun ücretler ile gideriyoruz. 7 gün 24 saat bizleri arayarak destek isteyebilirsiniz.
Tuvalet Açma
ROBOT CİHAZLAR İLE TUVALET AÇMA

Deneyimli personellerimiz tuvalet tıkanıklığına neden olan sorunu kameralı cihazlar ile kontrol ederek tespit yapar. Tıkanıklığın sebebine göre robot başlığı takılarak tuvalet gideri açılır. Kırmadan, dökmeden ve hiçbir yere zarar vermeden tıkanan tuvalet wc giderleri kısa sürede açılır.

Call Now ButtonHemen Arayın