Lavabo Tıkanıklığı Açma

LAVABO TIKANIKLIĞI AÇMA
Lavabo gideri açma hizmeti sunan firmamız, pimaş borularına zarar vermeden robotla tıkanan lavabo sorunlarını çözmektedir. Avcılar, Bayrampaşa, Bağcılar, Esenler, Esenyurt, Güngören başta olmak üzere İstanbul Avrupa yakası tüm ilçe ve semtlerinde kırmadan lavabo açma servisimiz 7 gün 24 saat hizmet vermektedir. Uygun lavabo tıkanıklığı açma fiyatları ve profesyonel ekibimiz ile tuvalet lavabosu, mutfak lavabosu, banyo lavabosu tıkanıklıklarına kesin çözüm sunuyoruz.

TIKALI LAVABO AÇMA
Evde çok farklı tıkalı lavabo açma yöntemleri uygulanmaktadır. Tuz, sirke, karbonat, soda, sıvı lavabo açıcı, kostik lavabo açıcı, lavabo aç gibi kimyasalların yanında lavabo açma spirali, teli, sustası, pompası, aparat, kılavuz gibi lavabo açacağı denilen malzemeler de kullanılmaktadır. Ancak ne var ki en güçlü en etkili lavabo açıcı kullanılsa bile lavabo atık su borusu tıkanıklığına geçici çözüm olmaktan öteye gitmemektedir. Zaten lavabo açmak için başvurulan bu teknikler pratik bilgiler sayıldığından pratik çözüm sunar ama kalıcı değildir.

Sizde lavabom tıkandı, lavabo gideri tıkandı, nasıl açılır, ne yapılmalı diye endişe ediyorsanız bizi arayarak servis kaydı oluşturun. Tıkalı lavabo açma ekibimiz anında müdahale ederek etrafı kirletmeden, kırmadan robotla tıkanıklığa sebep olan sorunu ortadan kaldırır. Tıkanan lavabo gider borusu kamera ile kontrol edilerek görüntüleme cihazları ile lavabo tesisatındaki sorunu tespit ederek çözüm sunar.

Call Now ButtonHemen Arayın